Clouds over Tavira

Chmury nad Tavirą

 • During the weekend I  read ‘Game of Thrones’, so I lost myself in the land of kings, queens, princes, dragons, warriors, eunuchs, whores etc.

  If you like to watch the tv series you will find this book as an interesting. Fortunately, I’ll get next part of this saga when I’m in Poland. If I have it now, probably, I couldn’t do anything until I finish the last part.

  Are you waiting for Euro2012? I’m NOT:). The streets in Ireland are decorated with national colors. On June the 12th A.D. we’re going to war against Russia - which may be true if the Russian announcements of marches through the polish streets will prove to be true.

  On Saturday there is a first game between Ireland and New Zealand. Can’t wait:).

  Next pictures form Tavira soon.

  Good week,

  A.

 • Miałam nie czytać. Ale zaczęłam. A jak zaczęłam to musiałam skończyć. Szczęśliwie z całego cyklu Pieśni Lodu i Ognia posiadam tylko ‘Grę o tron’. Na pozostałe muszę poczekać, jeszcze kilka dni.

  Czy nasi dzielni przyjaciele zza wschodniej granicy zwarci i gotowi do marszu? Czy nasz rząd ukłonił się już  przed pismami ambasadorów naszych najlepszych sąsiadów? Czy nasze narodowe stadionowe bydło gotowe do ugoszczenia najeźdźców z całej Europy? Mam nadzieję, że na wszystkie pytania odpowiedź jest ta sama i nie zaczyna się na T jak ‘troubles’.

  W Irlandii przed Euro 2012 wszystko zapięte na ostatni guzik;). Ozdoby w barwach narodowych do kupienia wszędzie, wiele z ulic odpowiednio przystrojona, piwo się chłodzi. Wszystko po staremu.

  Obiecuję obejrzeć otwarcie. Reszta może być dla mnie zbyt nudna.

  W sobotni poranek polecam mecz Irlandia-Nowa Zelandia.

  Jedno zdjęcie z Taviry. Pozostałe… już w drodze.

  Dobrego tygodnia,

  A.

Roman's bridge

blog comments powered by Disqus