Fat Thursday

Tłusty Czwartek

 • Today is  Fat Thursday in Poland. That means you can… you should eat as many sweets as you can;). The main delights of the day are doughnuts but you can eat whatever you like. Everything that is sweet and fat;).

  We ate doughnuts that we bought on O’Connell Street. They are not as tasty as typical, homemade Polish doughnuts but good enough to eat some;).

  I wish you Tasty Fat Thursday!

  Have a fat day,

  A.

 • Dzisiaj jest dla mnie najsłodszy a na pewno najtłuściejszy dzień w roku. Jako pączkowy team C&C życzymy  Wam, aby pączki atakowały Was na każdym kroku, były pyszne - jakiekolwiek lubicie, czy to z cukrem pudrem, lukrem a może i nawet ze skórką pomarańczy. Trzymajmy kciuki za nowe odkrycia aby w przyszłości można było wyprodukować pączki light, o kaloriach sałaty i bez utraty smaku.

  My zjedliśmy swoje pączki wczoraj - Iga jeszcze nie spróbowała ale patrząc na jej apetyt to w przyszłym roku zje ich cały talerz. Nie były to pączki na miarę domowych wypieków, ale były także smaczne. Podzieliliśmy się z sąsiadami - niech im także pójdzie w biodra / brzuch! Dobrze wiedzieć, że pączek może zbudować lepsze relacje sąsiedzkie (Węgrzy w zamian dali bimber). I takich też Wam w dzisiejszym dniu z całego serca życzy skład C&C;)!

  p.s.

  Jarek - czekamy na pączki w przyszłym roku - zapisane=zaklepane. Nie wywiniesz się;)

  No - to teraz na spacer;)

  A.

kol_002

blog comments powered by Disqus