Christmas' cruise

Świąteczny rejs

 • Another week - lovely, windy and rainy …  it’s just a little too cold but it’s winter so it has to be. When summer comes we will have again some ridiculously hot days;).

  I’m editing my pictures from Dingle very slowly.

  Today a few from the boat trip where we were watching Fungie The Dolphin. Our cruise was great, very “warm” -because it was before the winter time;). We didn’t eat dolphin, like the Poles that ate swams in England. The boat broke for a few minutes but our great captain fixed it very quickly. That was my Christmas’ extraordinary adventure;).

  Have a great the rest of week,

  Attribute

 • Obiecałam sobie, że rynsztoku tutaj nie będzie. I nie będzie. Ale jak widzę co się dzieje w polskim sejmie to mnie moja własna, anemiczna krew zalewa.

  Kolejny tydzień, kiedy pada, wieje (och jak wieje pięknie!:) ). I dobrze, zima jest. Będzie lato, będziem mieć upały na wyspie (och jak będzie pięknie wiało!:) ).

  Powoli przeglądam i wybieram zdjęcia z Dingle.  Dzisiaj kilka zdjęć z łodzi. Byliśmy na ‘rejsie’ oglądać delfina. Na rejsie było strasznie fajnie i strasznie ciepło, ale to było zanim się zaczęła zima. Delfina nie zjedliśmy. Jak już nas ‘wypłynięto’  w stronę oceanu to się łódka zepsuła.  Łódka była taka co się ją naprawia śrubokrętem. Taka to była szalona przygoda. 

  Dla wszystkich tego tygodniowych Solenizantów  - Wszystkiego Najlepszego, niech Wam będzie w życiu zacnie:)*

  Ściski,

  Atrybut

blog comments powered by Disqus