Cats

Koty

 • I know I can’t expect help from you but I can try;): I need some help with finding good house for these cats. If you know somebody who might want them, give me a call. Unfortunately it’s almost impossible to bring them legally to islands before winter time so I need to find anybody but not from Ireland or England.

  Their owners don’t care what will happen with them, don’t care about feeding them and about place where they sleep and live. Right now they sleep on the barbecue but day by day it is becoming more colder and colder. I will be extremely grateful for any help.

  Two of them are black, two of them are in lovely ginger colour and one of them is grey and has long fur. Every one of them is beautiful, really!

  Have a warm night for you and for cats,

  A.

 • Potrzebuję pomocy w znalezieniu domów dla kilku kotów. Aktualnie zamieszkują w Bukowinie pod schodami domu, śpiąc na grillu. Z tego co wiem pogoda w Polsce jest teraz dobra, ale nie wiem jaka będzie za kilka dni.

  Dzięki swoim przezajebistym  ’właścicielom’, których niebawem zacznę wymieniać z nazwiska i adresu zamieszkania, nie mają stałego dostępu do jedzenia i nie mają pojęcia o tym co to znaczy spać w ciepłym pomieszczeniu i odrobina czułości od ludzi. Moja Rodzina stara się je wykarmić i zadbać jak najlepiej potrafi, ale ciężko wyżywić pięć kociaków, dwa dorosłe koty, dorosłego psa i szczeniaka - całe ‘ogród zoologiczny’ należy do sąsiadów >:/. Ale podobno dorosłej kotki nie można wykastrować bo to nie humanitarnie…

  Będę dozgonnie wdzięczna za każdą pomoc w znalezieniu im nowego domu.

  Dwa z nich są czarne, dwa rude i jeden szary z długą sierścią. Wszystkie są piękne, lekko przestraszone, ale coraz chętniej podchodzą do ludzi. W ostatni dzień mojego pobytu czarna materia wpychała się na kolana z mruczeniem:).

  Ciepłej nocy dla Was i dla zaprzyjaźnionych kotów,

  A.

blog comments powered by Disqus