Announcement

Ogłoszenia drobne

 • I want to regain the body performance that I had last year but I suffer from lack of motivation. If I don’t persuade myself noone else will do that.

  So I’ve decided to register to ‘ Flora women’s mini marathon’. Have you ever heard about this race? If you haven’t you should check out this site: Flora women’s mini marathon. Enter HERE .

  See you on the race?;)

  Here’s something for men: ARC Men’s mini marathon

  Cheers,

  A.

 • W tym roku powrót do formy zajmuje mi dużo więcej czasu niż w poprzednich latach. Apetyt mam nadal zimowy a chęci do ruchu jakieś bliżej nieokreślone. Niby mi się chce, ale trochę. I tak w ramach mobilizacji postanowiłam zapisywać się na zawody. Aktualnie poszukuję miłych pań do towarzystwa na ‘Flora women’s mini marathon’. Mini marathon czyli 10km.

  Aby wziąć udział w biegu należy: być kobietą, mieć ukończone 14 lat i posiadać kondycję klasy wyżej od tej, która wymaga przejścia z samochodu do windy i z kuchni na sofę przed telewizorem.

  W ubiegłym roku brałam udział w kilku biegach organizowanych w Dublinie i byłam bardzo zadowolona. Organizacja zazwyczaj jest na bardzo dobrym poziomie a sam bieg to dobra zabawa - chyba, że ktoś robi sobie ‘życiówki’. W tym biegu, przez wzgląd na moją wspaniałą kondycję, na pewno nie będę tego robiła;).

  Zachęcam i zapraszam (zapisy kończą się jeszcze przed Wielkanocą): zapisy TUTAJ

  Wykupienie biletu startowego to 18 jurków.

  A tutaj coś dla Panów: ARC Men’s mini marathon

  Pozdro,

  A.

;)

blog comments powered by Disqus